Szpilki, czółenka, botki, kozaki…

Szpilki srebrne i złote

Czerwone szpilki, czyli kolor ma znaczenie
Wie to każda kobieta i każdy mężczyzna. Żeby wyglądać ponętnie, kobieco i seksownie nie wystarczy po prostu założyć szpilki. Trzeba także odpowiednio wybrać ich kolor i dobrać go do całości stylizacji. To na prawdę ma znaczenie!

Szpilki czerwone to absolutny „must have” w szafie kobiet, które chcą zwracać uwagę swoją kobiecością i zachwycać stylem. Ale kolorów jest przecież znacznie więcej! Jak dobrać kolor szpilek do stylizacji? Co poszczególne kolory mówią o naszym stylu i nastroju?

Czarne szpilki – kwintesencja elegancji
Czarne szpilki to odrębny rozdział w opowieści o damskich butach. Są eleganckie i uniwersalne, pasują do wielu wieczorowych stylizacji, chociaż szpilki damskie czarne nigdy nie zrobią takiego wrażenia, jak szpilki czerwone.

Szpilki cieliste każda kobieta powinna mieć w szafie. Buty w tym kolorze są bardzo kobiece, ale jednocześnie bardzo delikatne i eleganckie. Najlepiej ze wszystkich wydłużają i wyszczuplają nogi, a do tego pasują do każdej stylizacji. W kategorii eleganckich i dystyngowanych butów mieszczą się także szpilki beżowe i bardzo modne i stylowe, ale nie mniej szykowne szpilki camel, szpilki, musztardowe i szpilki brudny róż.

Szpilki srebrne i złote – blask i blichtr
Odrębna kategoria to buty na wysokim obcasie w odważnych kolorach i odcieniach, takie jak na przykład szpilki srebrne czy złote z połyskiem. To buty przywodzące na myśl skojarzenia z kosmosem, nowoczesnymi technologiami, a także przepychem i bogactwem, pasować więc będą do nowoczesnych, odważnych stylizacji.

Szpilki żółte – nie przejdziesz niezauważona
Wiele staranności wymaga także skomponowanie stylizacji z butami na wysokich obcasach w wyrazistych, jaskrawych kolorach. Trzeba pamiętać, że zawsze będą one dominować wobec pozostałych elementów stroju, warto więc stonować całą stylizację, by to właśnie one stanowiły jej najważniejszy punkt. Szpilki żółte czy szpilki różowe w odważnych odcieniach, takich jak np. jasna fuksja na pewno zwrócą uwagę i zachwycą o ile tylko będą odpowiednio wkomponowane w całość naszego stroju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *