Szpilki, czółenka, botki, kozaki…

Szpilki na grubym obcasie, na platformie, a może z odkrytymi palcami? Szpilki damskie w oryginalnych odsłonach!

Szpilki na grubym obcasie – czy to sprzeczność sama w sobie? Bynajmniej! W zależności od modelu i wzoru zawsze smukła i delikatna szpilka może mieć mniejszy lub większy obwód. Najważniejsze, by wiedzieć, jak i do czego je nosić!

Szpilki damskie to zdecydowanie najbardziej eleganckie z butów dla kobiet. Ale choć wielu z nas te dystyngowane buty kojarzą się z jednym tylko kształtem, na przestrzeni lat, od chwili swojego powstania, szpilki damskie zaistniały na sklepowych półkach w wielu, czasami zaskakujących wariantach. Jesteście ciekawi, w jakich? Niektóre z odmian szpilek damskich mogą okazać się bardzo oryginalne!

Szpilki na słupku, szpilki sandały, z odkrytą piętą, a może ażurowe?

Szpilki kojarzą ci się po prostu z klasycznymi kształtem i delikatnym, smukłym obcasem? Producenci tego rodzaju butów mają w ofercie liczne wariacje na temat tych najbardziej seksownych butów świata. Obfitość propozycji może cię zaskoczyć! W ofercie sklepów z obuwiem znajdziecie szpilki na grubym obcasie, tanie szpilki na platformie, szpilki na słupku czy szpilki sandały.

Szpilki z odkrytymi palcami i szpilki sandały – jak je nosić?

Jedną z wariacji na temat damskich szpilek są szpilki z odkrytymi palcami. Decydując się na ich wybór, trzeba koniecznie pamiętać, że gdy zakładamy tego rodzaju szpilki, odkryte palce muszą być zadbane i wypielęgnowane, w przeciwnym razie popsujemy cały efekt nawet najstaranniej przygotowanej stylizacji. Podobnie sprawa wygląda w przypadku szpilek sandałów. Palce i pięty są w ich przypadku odsłonięte, muszą być więc wypielęgnowane i zadbane. Inną, dość ekstrawagancką odmianą damskich butów na wysokim obcasie są szpilki na platformie. Przyznacie, że taka wersja tych eleganckich butów może być zaskakująca. A jednak, szpilki na platformie także są produkowane! Zarówno te najbardziej ekskluzywne szpilki na słupku czy seksowne szpilki sandały, jak i casualowe tanie szpilki na platformie znajdziecie w sprzedaży w sklepie internetowym margoshoes.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *